Tüm Kullanıcılarımızın Dikkatine,

“Ana Bağlantı” ve “Yedek Bağlantı” linklerinde kullanılmakta olan IBM WebSphere Host On Demand programının sürümü 12.09.2014 itibariyle yükseltilmiştir.

İlk giriş yaptığınız esnada otomatik olarak program kurulumu başlayacaktır. Program kurulumu ile ilgili ekran görüntüleri ve gelebilecek uyarılarla ilgili açıklamalar aşağıdaki kılavuzda yer almaktadır. http://maksimumhizmet.anadolusigorta.com.tr/iseries/HODKurulumKilavuzu.pdf

Kurulumlar esnasında bir sorunla karşılaşırsanız 7 gün 16 saat (08:00 - 24:00) hizmet veren 0 850 724 26 27 Teknik Destek Hattımızdan yardım alabilirsiniz.

Yedek İnternet Sayfamızı Lütfen Not Edin!

AS400 ekranlarimiza girmek için kullanmakta olduğunuz bu internet sayfamiza (maksimumhizmet.anadolusigorta.com.tr/iseries/index.html) ulaşamadiginiz geçici durumlarda http://webap.anadolusigorta.com.tr/a1.html  internet sitemizi kullanabilirsiniz.

Şifre Güvenliği !
Sizin, sistemimizin ve müşteri portföyünüzün güvenliği için; Online olurken sizlere verilmiş olan tüm şifreleri mutlaka değiştiriniz. Şifrelerinizi şirketimiz çalışanları dahil kimseye söylemeyiniz.

Bağlantı Koşulu !
Ana ve Yedek Bağlantı üzerinden AS400 ekranlarımıza giriş yapabilmek için bilgisayarınızda güncel Java programlarının yüklü olmasi gerekmektedir.
.

7 gün 16 saat Teknik Destek Hizmeti !
AS400 ve SWEP için gerekli kurulumlar, Yazıcı ve ekran bağlantı sorunları, Şifre sorunları, Şifre ekranına gelinceye kadar yaşanabilecek bağlantı sorunları için 7 gün 16 saat ---0 850 724 26 27 --- numaralı telefonlardan veya Yardım Masası uygulaması (https://yardimmasasi.anadolusigorta.com.tr)  üzerinden iletebilirsiniz. Bu hizmetle ilgili olarak şikayet veya önerilerinizi teknikdestek@anadolusigorta.com.tr mail adresine iletebilirsiniz.

 

 DÖKÜMANLAR
 

DUYURU

Acentelerimizin karşılaştıkları teknik sorunlara destek sağlamak amacıyla 7 gün 16 saat Kesintisiz Teknik Destek Hizmetine geçilmiştir.

Anadolu Sigorta Bilgi İşlem Müdürlüğü