Tüm Kullanıcılarımızın Dikkatine,

“Ana Bağlantı” ve “Yedek Bağlantı” linklerinde kullanılmakta olan IBM WebSphere Host On Demand programının sürümü yükseltilmiştir.

İlk giriş yaptığınız esnada otomatik olarak program kurulumu olmaya başlayacaktır.Program kuruluşu ile ilgili ekran görüntüleri ve gelebilecek uyarılarla ilgili açıklamalar http://maksimumhizmet.anadolusigorta.com.tr/iseries/hodkurulum.htm sayfasında bulunmaktadır.

Kurulumlar esnasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız 7 gün 24 saat hizmet veren 0212 319 09 30 Teknik Destek Hattımızdan yardım alabilirsiniz.

Yedek İnternet Sayfamızı Lütfen Not Edin!

AS400 ekranlarimiza girmek için kullanmakta olduğunuz bu internet sayfamiza (maksimumhizmet.anadolusigorta.com.tr/index.html) ulaşamadiginiz geçici durumlarda http://webap.anadolusigorta.com.tr/a1.html  internet sitemizi kullanabilirsiniz.

Şifre Güvenliği !
Sizin, sistemimizin ve müşteri portföyünüzün güvenliği için; Online olurken sizlere verilmiş olan tüm şifreleri mutlaka değiştiriniz. Şifrelerinizi şirketimiz çalışanları dahil kimseye söylemeyiniz.

Bağlantı Koşulu !
Ana ve Yedek Bağlantı üzerinden AS400 ekranlarımıza giriş yapabilmek için bilgisayarınızda Java programlarının yüklü olmasi gerekmektedir. Eğer bilgisayarinizda Java yüklü değil ise Yüklemeler bölümünden edinebilirsiniz
.

7 gün 24 saat Teknik Destek Hizmeti !
AS400, SWEP ve anadolusigorta.biz mail hesabı kullanımı için gerekli kurulumlar, Yazıcı ve ekran bağlantı sorunları, Şifre sorunları, Şifre ekranına gelinceye kadar yaşanabilecek bağlantı sorunları için 7 gün 24 saat ---0212 319 09 30--- numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz. Bu hizmetle ilgili olarak şikayet veya önerilerinizi teknikdestek@anadolusigorta.com.tr mail adresine iletebilirsiniz.

 

 DÖKÜMANLAR
 

DUYURU

Acentelerimizin karşılaştıkları teknik sorunlara destek sağlamak amacıyla 7 gün 24 saat Kesintisiz Teknik Destek Hizmetine geçilmiştir.

Anadolu Sigorta Bilgi İşlem Müdürlüğü